Κυριακή, 23 Ιουνίου, 2024
dojoandring
BoxingGreeksLive

European Boxing Championships Ανδρών και Γυναικών έως 22 ετών για το 2023 – Ημιτελικοί

Βλέπουμε τους αγώνες της 5ης μέρας του European Boxing Championships Ανδρών και Γυναικών έως 22 ετών για το 2023 στην πόλη Budva του Μαυροβουνίου.

Σήμερα οι ημιτελικοί.

Προσέξτε τον Έλληνα Στέλιο Κιρσανίδη στα 63,5 κιλά και την Αντωνία Γιαννακοπούλου στα 52 κιλά..

Session 19 A
1 200 Minimumweight (W48kg) RED YAGETTEKIN NURSELEN TUR – BLUE ISMAILOVI Rahiba GEO
2 201 Light Flyweight (W50kg) RED VOSTRIKOVA ARINA RUS – BLUE SAVRIYEVA MARJONA AZE
3 202 Flyweight (W52kg) RED LINKOVA VALERIIA RUS – BLUE HAMZA Stela Roxana ROU
4 203 Bantamweight (W54kg) RED CAM Nilay Yaren TUR – BLUE SAVRO ULIANA RUS
5 204 Featherweight (W57kg) RED MULIARCHYK Maryna BLR – BLUE GOJKOVIC BOJANA MNE
6 205 Lightweight (W60kg) RED MARIN Loredana Andreea ROU – BLUE TUTAL Lutfiye IBAG
7 206 Light Welterweight (W63kg) RED HARUTYUNYAN Sona ARM – BLUE DIACONO Gail MLT
8 207 Welterweight (W66kg) RED TRIEBELOVA Jessica SVK – BLUE von BERGE Stefanie IBAG
9 208 Light Middleweight (W70kg) RED TERESZCZAK WKITORIA AGNIE POL – BLUE SARAIELLO Chiara ITA
10 209 Middleweight (W75kg) RED NAKOTA VERONIKA IBA – BLUE GEMINI MELISSA ITA
11 210 Light Heavyweight (W81kg) RED TINNELLY DEARBHLA IRL – BLUE JANCELEWICZ Martyna POL
12 211 Heavyweight (W+81kg) RED BOTICA Maria Livia ROU – BLUE KOZOREZ Daria MDA

Session 21 A
1 224 Minimumweight (M48kg) RED POROMBAC Mihai MDA – BLUE SEBAHTIN Ergyunal BUL
2 225 Flyweight (M51kg) RED AMETOVIC Omer SRB – BLUE GARBOYAN Rudolf ARM
3 226 Bantamweight (M54kg) RED BAJOKU Bashkim KOS – BLUE RADEV Yasen BUL
4 227 Featherweight (M57kg) RED AMIRKHANOV RAFIK RUS – BLUE BABIROV AZRAK AZE
5 228 Lightweight (M60kg) RED DJINOVIC Tomislav MNE – BLUE ROSENOV Radoslav Simeonov BUL
6 229 Light Welterweight (M63.5kg) RED IBARRECHE CONDE OIER ESP – BLUE KIRSANIDIS STELIOS GRE
7 230 Welterweight (M67kg) RED KAYA FATIH TUR – BLUE MAKHMADSHOEV AKHMADSHOKH RUS
8 231 Light Middleweight (M71kg) RED CEBOTARI Vasile MDA – BLUE NIKOLIC Jovan SRB
9 232 Middleweight (M75kg) RED ASHALAEV CHEERAV RUS – BLUE CHOLOV William Rosenov BUL
10 233 Light Heavyweight (M80kg) RED SHAVLAEV BESHTO RUS – BLUE SIMON Marko HUN
11 234 Cruiserweight (M86kg) RED HOVHANNISYAN Rafayel ARM – BLUE DZHAVATKHANOV KHASMAGOMED RUS
12 235 Heavyweight (M92kg) RED DADAEV RAMAZAN RUS – BLUE BUYUKDAG EMIR TUR
13 236 Super Heavyweight (M+92kg) RED MANZHUEV SERGEI RUS – BLUE BURDIUJA Nicolai MDA

 

 

Session 20 B
1 212 Minimumweight (W48kg) RED DURIKOVA Nicole SVK – BLUE PRISCIANDARO Erika ITA
2 213 Light Flyweight (W50kg) RED KUCZEWSKA NATALIA DOMINIK POL – BLUE AYARI LUCIA ELEN ITA
3 214 Flyweight (W52kg) RED SOGUKSU GAMZE TUR – BLUE GIANNAKOPOULOU ANTONIA FILIPPA GRE
4 215 Bantamweight (W54kg) RED CIRKOVIC Sara SRB – BLUE ROBIN Kelly IRL
5 216 Featherweight (W57kg) RED CACIC Nikolina CRO – BLUE SZEREMETA Julia POL
6 217 Lightweight (W60kg) RED KOCHARYAN Elida ARM – BLUE BETIST JOSEFIEN IBA
7 218 Light Welterweight (W63kg) RED BABICHEVA Elena RUS – BLUE OZER GILZEM TUR
8 219 Welterweight (W66kg) RED MOLDAZHANOVA ALBINA RUS – BLUE MARCINKOWSKA Barbara POL
9 220 Light Middleweight (W70kg) RED ESKINA LADA RUS – BLUE IGHARO Evelyn Ivie IRL
10 221 Middleweight (W75kg) RED ISILDAR BUSRA TUR – BLUE TOBOREK Oliwia POL
11 222 Light Heavyweight (W81kg) RED KUDINOVA ALBINA RUS – BLUE UCYILDIZ Sila TUR
12 223 Heavyweight (W+81kg) RED KUCHMANOVA MARIIA RUS – BLUE DUZTAS SEYMA TUR

Session 22 B
1 237 Minimumweight (M48kg) RED SARIYEV TURAL AZE – BLUE BAIANDURIAN MUSHEG RUS
2 238 Flyweight (M51kg) RED HUSEYNOV NIJAT AZE – BLUE GUMUS Semih TUR
3 239 Bantamweight (M54kg) RED KAYA Can TUR – BLUE PEGLIVANIAN ANDREI RUS
4 240 Featherweight (M57kg) RED ASLIKYAN Ruslan ARM – BLUE BALDASSI Michele ITA
5 241 Lightweight (M60kg) RED ISRAYELYAN ERIK ARM – BLUE OPOLSKII KONSTANTIN RUS
6 242 Light Welterweight (M63.5kg) RED VAUCHOK Vadzim BLR – BLUE GAGNIDZE Lasha GEO
7 243 Welterweight (M67kg) RED ALICIC Semiz SRB – BLUE PETRIC Nejc SLO
8 244 Light Middleweight (M71kg) RED ZNAMIEC Cezary Dariusz POL – BLUE MARTINEZ BERNAD FRANK ESP
9 245 Middleweight (M75kg) RED MEMIC Almir SRB – BLUE OSMANLI SULTAN TUR
10 246 Light Heavyweight (M80kg) RED ALLAHVERDIYEV MURAD AZE – BLUE CESAR Yojerlin FRA
11 247 Cruiserweight (M86kg) RED GUTSAEV Giorgii GEO – BLUE LIJESEVIC PETAR MNE
12 248 Heavyweight (M92kg) RED BORTONE Vincenzo ITA – BLUE KISS Levente HUN
13 249 Super Heavyweight (M+92kg) RED RAIC Dilan BIH – BLUE PUTILOV Nikita IBAG

 

 

 

Related posts

Fury vs Usyk: Άκυρον!

Spyros Loumanis

Fury vs Usyk: o Usyk αδιαμφισβήτητος

Spyros Loumanis

Ο Ryan Garcia απέλυσε τον προπονητή του Joe Goossen, γιατί;

Spyros Loumanis

Leave a Comment